Evde Çorap İşi Nasıl Yapılır ?

454 yorum
12.418 okundu

Günümüzde ev hanımlarının veya ek gelir elde etmek isteyen börçok kişinin yapabileceği birçok iş bulunmaktadır.Bunlardan biride evde çorap işidir.Tesktil firmalarının çok olduğu bölgelerde sizde evinize bu işi kolaylıkla alabilirsiniz.Evinizde rahatça oturarak yapabileceğiniz işler arasında yer alan çorap işi,çok kişi tarafından yapılan ve tercih edilen bir iştir.Elinizizin örgü ve dikiş işine yatkın olması bu işi rahatlıkla yapabileceğiniz anlamına gelmektedir.Firmaların taleplerine göre değişik türde çorap işleri bulunmaktadır.

Firmalar imal ettikleri çorapları ve etiketlerini evde çalışmak isteyen kişilere getirerek eşlerini birleştirerek zımbalanmasını istiyor.Bazı firmalar ise pul,boncuk tarzı çeşitli süslemeler yapılmasını istiyor.Çocuk çoraplarına değişik süsler yapıştırılıyor.Defolu çorapları dikmeniz ve iplerini temizlemeniz için size veren firmalarda olabilir.

Bazıları firmalarla anlaşış defolu çorapları alarak onları süsleyerek veya emizleyerek çeşitli yerlere satmakta.Sizde yaptığınız ürünleri çeşitli internet sitelerinde satışa çıkartabilirsiniz.Ayrıca çeşitli kıyafet dükkanlarına ürünlerinizi götürerek numune bırakabilirsiniz.

Sizde evinizin rahat ortamında çalışmak istiyorsanız,bu firmalara internet üzerinden veya bizim aracılığımız ile işverenlere ulaşabilmek için alt kısımda bulunan yorum bölümüne ADINIZ,SOYADINIZ,YAŞADIĞINIZ YER VE MAİL ADRESİNİZİ yazarak bize yorum yollamanız yeterli olacaktır.Böylece işverenler size verdiğiniz bilgiler sayesinde dönüş yapacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 5 Ocak 2014

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Evde Çorap İşi Nasıl Yapılır ? (454 Yorum)

  1. Yazıyoruz evde ek iş istiyoruz diye hiç geri dönüş olmuyor boşuna insanları heveslendirmeyin bari

  2. Ankara Çankaya’da oturuyorum.Ben de evimde çalışıp aile bütçesine katkıda bulunmak istiyorum.

  3. Paketleme işlerinde ileri derecede elim hızlıdır..Bu isde çalışmak isterim.. Lütfen geri dönüş yapılsın.aylardir msj gönderiyorum hiçbirine dönüş yapılmıyor.ankarada ikamet ediyorum.

  4. İyi Günler
    İstanbul Avrupa yakası ikamet ediyorum
    Karanfil paketleme, çorap paketleme, sabun paketleme veya bebek elbisesi süsleme işlemleri konusunda sizlere çalışmak istiyorum

  5. Çorap paketleme işi yapmak istiyorum. Düzenli ve seri çalışırım. Tekirdağ Çerkezköy deyim

1 19 20 21
Sitemizde evde yapabileceğiniz çeşitli iş fikirleri paylaşmaktayız. Baştan belirtmek isteriz ki işverenlerimizden bize gelen özel iş ilanları dışında diğer tüm yazılar -İş Fikridir-
Ayrıca yorum bölümünden bize yolladığınız bilgilerinize lütfen telefon numarası eklemeyiniz. Eklemeniz sonucunda doğacak tüm olumsuzluklardan sitemiz sorumlu değildir.
Sitemap İmage Sitemap